Auto virsbūves tīrīšana

Piemērs 1Piemērs 2Piemērs 3
Piemērs 4Piemērs 5Piemērs 6

Virsbūves mazgāšana ar jaunās tvaika tīrīšanas tehnoloģijas palīdzību savieno sevī ātrumu, vienkāršību, kvalitāti un ekonomiskumu. Ūdens vietā tiek izmantoti karstie tvaiki, kuri zem augsta spiediena apmazgā korpusa virsmu. Atšķirībā no tradicionālā ūdens, tvaikam piemīt daudz vieglāka molekulārā struktūra, kura nodrošina lielāku vielas ķīmisku un fizisku aktivitāti. Tvaiki daudz labāk iedarbojās uz piesārņoto vietu, ātrāk izšķīdina un likvidē piesārņojumu.

Jūsu auto ideālā tīrība un dabīgais spīdums

Atšķirībā no ūdens, tvaiki var iekļūt pat vissīkākās plaisās, delikāti notīrot tajās uzkrātos netīrumus;

Augstais tvaika spiediens ļauj tam tikt galā pat ar ļoti seniem un sarežģītiem piesārņojumiem, tādiem kā smēreļļas un degvielas paliekas;

Pateicoties savai augstajai temperatūrai tas izšķīdina cietus sažuvušus traipus.

Šāda delikāta, bet rūpīga notīrīšana veicina hromēto detaļu un lakotās virsmas spīduma atgriešanos – tādā veidā tiek atjaunots detaļu dabīgais spīdums!

Absolūti drošs Jūsu auto virsmai

Sekojot tehnoloģijas izstrādātāju rekomendācijām, šāds mazgāšanas veids ir absolūti nekaitīgs pat visdelikātākajai virsmai, Jūsu lakojuma vai krāsas virsma necietīs nekādā gadījumā! Mazgāšanu ar tvaiku ir iespējams pielāgot Jūsu personīgajām vajadzībām. Bez kādām problēmām ir iespējams mainīt gan temperatūru, gan arī strūklas spiediena līmeni. Šī tehnoloģija iemieso sevī individuālās pieejas būtību vislabākajā šī vārda nozīmē.


Laka, kas pārklāj automobiļa virsbūvi, sastāv no akrilsveķiem. Lakas spīdums – spēja atstarot gaismu – tiek noteikts ar lakas pārklājuma virsmas vienmērīgumu un gludenumu. Jo vairāk ir nelīdzenumu uz virmas – netīrumu un skrambu – jo sliktāk atstarojas gaisma, jo laka spīd vājāk. Netīrumi izveidojas uz lakas tauku molekulu pielipšanas un putekļu mehāniskās aiztures laka mikroporās dēļ. Tas palielina virsmas nelīdzenumu un samazina lakas pārklājuma spīdumu. Tvaika strūkla ar augstu spiedienu sagrauj netīrumu saites ar virsmu un „izpūš” puteklīšus no mikroporām, sasaistot netīrumus ar ūdens molekulām.

Rodas jautājums – vai tas nebojā laku?

Viennozīmīga atbilde – NĒ. Pēc tehnoloģijas pareizi uzklātais lakas pārklājumu var noņemt tikai mehāniski – ar slīpēšanu. Atgriežot lakai sākotnējo spīdumu, tiek rekomendēts aizpildīt mikroporas ar mastiku – vasku, lai daudz vieglāk noņemtu netīrumus. Atšķirībā no šodien esošām mazgāšanas tehnoloģijām, mūsu tehnoloģija ļauj izvairīties no mikroskrambām uz lakas virsmas, kuru cēlonis ir hidrauliskais mikrodaļiņu trieciens augstspiediena mazgātavu ūdens strūklā, kur ūdens strūkla būtiski pārsniedz tvaika spiedienu. Mazgāšana ar ūdeni, ar 1000 kg/m3 blīvumu no augstspiediena (10-30 bāru) aparāta, un mazgāšana ar tvaiku, ar 4 kg/m3 blīvumu ar 8 bāru spiedienu. Salīdziniet, kas ir drošāk Jūsu automobiļa lakai ?

Automobiļa virsbūves mazgāšana ar tvaiku – tā ir vissaudzīgākā tīrīšana, kas šodien ir zināma profesionāļiem.

Ekonomiskums, efektivitāte, ekoloģija

Pateicoties tam, ka tvaika iedarbība ir efektīvāka par ūdens iedarbību, automobiļa mazgāšana ar šādu metodi prasa mazāku laika un spēku ieguldījumu. Tajā pat laikā tiek panākts būtisks ūdens resursu izlietojuma samazinājums, jo tvaikam piemīt relatīvais svars, kas ir simtiem reižu mazāks par šķidruma relatīvo svaru, t.i., no viena ūdens litra ir iespējams radīt vairākus simtus litru tvaika. Lai izmazgātu vienu vieglu automobili tvaika radīšanai vidēji tiek izlietoti ne vairāk par 4-5 litriem ūdens!

Tvaika iedarbība ir daudz delikātāka par šķidrumu: samitrināti un no virsmas atdalīti netīrumu fragmenti vienkārši tiek nopūsti no korpusa virsmas.

Kā arī šī tehnoloģija sniedz ekoloģisku korpusa tīrīšanas veidu, jo atkritumu daudzums pēc šādas tīrīšanas ir ievērojami mazāks kā tradicionālajiem tīrīšanas veidiem.

CENRĀDIS